Změna ve vedení společnosti ROCHE s.r.o.

Společnosti ROCHE s.r.o. oznamuje, že od 1. dubna 2015 se funkce generální ředitelky ujímá dr. Christiane Hamacher. Ve vedení společnosti nahrazuje RNDr. Tomáše Votrubu, CSc., MBA, který ROCHE s.r.o. řídil v uplynulých 15 letech a k 31. březnu 2015 se rozhodl odejít do důchodu.

Christiane Hamacher začala pracovat pro společnost Roche před 8 lety jako ředitelka obchodní jednotky v rámci Roche Pharma Německo. Poté od roku 2010 pracovala v San Franciscu na pozici Life Cycle Leader a od roku 2012 řídila z pozice generální ředitelky pobočku Roche v Norsku.

Přejeme Christiane Hamacher hodně úspěchů v její nové pozici a děkujeme Tomášovi Votrubovi za vynikající práci, díky níž dovedl společnost ROCHE s.r.o. mezi nejúspěšnější farmaceutické firmy v České republice.

Provozovatelem těchto webových stránek je společnost ROCHE s.r.o., Sokolovská 685/136f, 186 00 Praha 8, tel. +420 220 382 111. Webové stránky a všechny její prvky jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné zásahy jsou protiprávní a postižitelné v občanskoprávní či trestněprávní rovině. Sekce „Produktové informace pro lékaře“ je přístupná pouze pro lékaře a farmaceuty, kteří mohou předepisovat léčivé přípravky dle příslušných právních předpisů. Webové stránky dodržují oborová etická pravidla a kodex Asociace inovativního farmaceutického průmyslu a Evropské federace farmaceutického průmyslu a asociací.

KontaktyCelosvětovělinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeTiskové zprávyKariéraNaše produktyNa čem pracujemePro planetuPrávní ustanoveníInformace o zpracování osobních údajů