Informace pro pacienty

najdete na multimediálním portálu MojeMedicina.cz

Novinky na MojeMedicina.cz

MEDx TalksCo je personalizovaná zdravotní péčeProtinádorová imunoterapie

Diagnózy

Roztroušená sklerózaHemofilieMaligní melanom a zhoubné nádory kůžeRakovina děložního čípkuRakovina prsuZhoubné nádory tlustého střeva a konečníkuZhoubné nádory močového měchýřeLymfomy

Vyšetřovací a léčebné metody. Dobré rady.

Vyšetřovací metodyLéčebné metodyDobré rady

Další informace:

Sledovat nás můžete také na našem Facebookovém profilu, kde najde množství zajímavých informací, videí či infografik, které můžete zároveň sdílet s přáteli.

Na našem YouTube kanálu najdete téměř přes stovku videí o diagnózách, vyšetřeních, léčebných metody a další dobré rady, které vám pomohou lépe porozumět situacím, které mohou potkat vás nebo vaše blízké.

Více

Péče o pacientaPacientské organizacePráva pacientůVěda a výzkum

Provozovatelem těchto webových stránek je společnost ROCHE s.r.o., Sokolovská 685/136f, 186 00 Praha 8, tel. +420 220 382 111. Webové stránky a všechny její prvky jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné zásahy jsou protiprávní a postižitelné v občanskoprávní či trestněprávní rovině. Sekce „Produktové informace pro lékaře“ je přístupná pouze pro lékaře a farmaceuty, kteří mohou předepisovat léčivé přípravky dle příslušných právních předpisů. Webové stránky dodržují oborová etická pravidla a kodex Asociace inovativního farmaceutického průmyslu a Evropské federace farmaceutického průmyslu a asociací.

KontaktyCelosvětovělinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeTiskové zprávyKariéraNaše produktyNa čem pracujemePro planetuPrávní ustanoveníInformace o zpracování osobních údajů