Společnost Roche zřídila vícejazyčnou celosvětovou informační a podpůrnou linku

Pro naše pacienty a zdravotnické pracovníky na Ukrajině nebo z Ukrajiny: Společnost Roche zřídila vícejazyčnou celosvětovou informační a podpůrnou linkuJsme vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


Ми створили глобальну безкоштовну гарячу лінію та запрошуємо учасників клінічних випробувань, пацієнтів, які отримують препарати Roche, дослідників або координаторів клінічних досліджень, а також медичних працівників виористовувати її та телефонувати. Команда зробить усе можливе, щоб надати всім, хто цього потребує, відповідну інформацію та підтримку. Гаряча лінія є багатомовною та доступна за номером:


To our patients and healthcare professionals in or from Ukraine: Roche has established a multi-lingual global information and support hotlineWe are available to you 24/7.

Provozovatelem těchto webových stránek je společnost ROCHE s.r.o., Sokolovská 685/136f, 186 00 Praha 8, tel. +420 220 382 111. Webové stránky a všechny její prvky jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné zásahy jsou protiprávní a postižitelné v občanskoprávní či trestněprávní rovině. Sekce „Produktové informace pro lékaře“ je přístupná pouze pro lékaře a farmaceuty, kteří mohou předepisovat léčivé přípravky dle příslušných právních předpisů. Webové stránky dodržují oborová etická pravidla a kodex Asociace inovativního farmaceutického průmyslu a Evropské federace farmaceutického průmyslu a asociací.

KontaktyCelosvětovělinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeTiskové zprávyKariéraNaše produktyNa čem pracujemePro planetuPrávní ustanoveníInformace o zpracování osobních údajů