Novým členem vedení společnosti se stal John Jennings

Novým členem vedení společnosti ROCHE s.r.o. se s účinností od 1. července 2018 stal John Jennings, který zastává pozici Portfolio Strategy Director.

John vystudoval obor aplikovaná a průmyslová chemie na Liverpool John Moores University.

Do společnosti Roche nastoupil v roce 2006 a do České republiky přišel z Velké Británie, kde působil ve funkci obchodního ředitele Roche UK.

Provozovatelem těchto webových stránek je společnost ROCHE s.r.o., Sokolovská 685/136f, 186 00 Praha 8, tel. +420 220 382 111. Webové stránky a všechny její prvky jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné zásahy jsou protiprávní a postižitelné v občanskoprávní či trestněprávní rovině. Sekce „Produktové informace pro lékaře“ je přístupná pouze pro lékaře a farmaceuty, kteří mohou předepisovat léčivé přípravky dle příslušných právních předpisů. Webové stránky dodržují oborová etická pravidla a kodex Asociace inovativního farmaceutického průmyslu a Evropské federace farmaceutického průmyslu a asociací.

KontaktyCelosvětovělinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeTiskové zprávyKariéraNaše produktyNa čem pracujemePro planetuPrávní ustanoveníInformace o zpracování osobních údajů