Rozhovor s Dr. Severinem Schwanem

Chief Executive Officer společnosti Roche, Dr. Severin Schwan, navštívil Prahu, aby se setkal s vedením Roche České a Slovenské republiky. Při této příležitosti si s několika našimi zákazníky vyměnil názory na součastnost a budoucí vývoj zdravotnictví v zemích. Redakce Labour Aktuell této příležitosti využila a požádala ho o exkluzivní rozhovor..

Text rozhovoru (dokument PDF)

Provozovatelem těchto webových stránek je společnost ROCHE s.r.o., Sokolovská 685/136f, 186 00 Praha 8, tel. +420 220 382 111. Webové stránky a všechny její prvky jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné zásahy jsou protiprávní a postižitelné v občanskoprávní či trestněprávní rovině. Sekce „Produktové informace pro lékaře“ je přístupná pouze pro lékaře a farmaceuty, kteří mohou předepisovat léčivé přípravky dle příslušných právních předpisů. Webové stránky dodržují oborová etická pravidla a kodex Asociace inovativního farmaceutického průmyslu a Evropské federace farmaceutického průmyslu a asociací.

KontaktyCelosvětovělinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeTiskové zprávyKariéraNaše produktyNa čem pracujemePro planetuPrávní ustanoveníInformace o zpracování osobních údajů