Změny ve vedení Roche Diagnostics Česká republika

1. července 2013 dojde ke změnám na vedoucích pozicích Roche Diagnostics v České republice a Belgii. Dr. Uta-Maria Ohndorf, která v současné době zastává pozici Country Manager Roche Diagnostics v České republice, bude jmenovaná do funkce General Manager Roche Diagnostics v Belgii..

Uta-Maria Ohndorf začala pracovat v Roche Diagnostics ve Švýcarsku v r. 2008. Předtím pracovala ve společnosti Siemens. Do své nynější pozice nastoupila 1. března 2012.

Ing. Tatiana Godarska, v současnosti Country Manager Roche Diagnostics na Slovensku, přezme pozici po Uta-Marii Ohndorf a bude jmenovaná do funkce Country Manager Roche Diagnostics Česká republika.

Tatiana Godarska pracovala v Roche Diagnostics Česká republika od r. 1997 a od r. 2003 v Roche Diagnostics v Mannheimu (SRN). V r. 2007 přesídlila do Bratislavy, do slovenské pobočky Roche Diagnostics, a od 1. 12. 2010 zastává pozici Country Manager Roche Diagnostics Slovensko. Před nástupem do Roche pracovala ve společnosti Schwarz Pharma.

Provozovatelem těchto webových stránek je společnost ROCHE s.r.o., Sokolovská 685/136f, 186 00 Praha 8, tel. +420 220 382 111. Webové stránky a všechny její prvky jsou chráněny autorským právem a jakékoliv neoprávněné zásahy jsou protiprávní a postižitelné v občanskoprávní či trestněprávní rovině. Sekce „Produktové informace pro lékaře“ je přístupná pouze pro lékaře a farmaceuty, kteří mohou předepisovat léčivé přípravky dle příslušných právních předpisů. Webové stránky dodržují oborová etická pravidla a kodex Asociace inovativního farmaceutického průmyslu a Evropské federace farmaceutického průmyslu a asociací.

KontaktyCelosvětovělinkedinfacebooktwitterinstagramyoutubeTiskové zprávyKariéraNaše produktyNa čem pracujemePro planetuPrávní ustanoveníInformace o zpracování osobních údajů