roche ceska republika

Profil společnosti ROCHE s.r.o.

Společnost ROCHE s.r.o. patří mezi nejúspěšnější farmaceutické firmy v České republice, a to díky mimořádně kvalitnímu portfoliu léků, které nacházejí své uplatnění především při léčbě pacientů s onkologickými a autoimunitními chorobami, a dále v oblasti virologie a transplantační medicíny. Společnost Roche je také světovým leaderem v oblasti in vitro diagnostiky a histologické diagnostiky zhoubných onemocnění. 

Produkty společnosti Roche, určené pro včasnou detekci, prevenci, diagnostiku a léčbu vážných onemocnění, ve velké míře pomáhají ke zlepšení zdraví a kvality života nemocných spoluobčanů. Jsme hrdi na to, že dokážeme lékařům a jejich pacientům zajistit nové a lepší prostředky pro boj s tak závažnými nemocemi, jako jsou onkologická a autoimunitní onemocnění, transplantace orgánů či virový zánět jater.

K výborným obchodním výsledkům významnou měrou přispívá i kvalitní a stabilizovaný tým zaměstnanců. Vedení společnosti klade dlouhodobě důraz na oblast lidských zdrojů, výběr talentovaných zaměstnanců a péči o ně. Optimální pracovní podmínky a kontinuální vzdělávání zaměstnanců odpovídá standardu stoprocentní dcery švýcarské skupiny Roche.