Společnosti ROCHE s.r.o. a Medonet Pharma s.r.o. končí obchodní spolupráci

Praha,

Společnosti ROCHE s.r.o. a Medonet Pharma s.r.o. se dohodly na ukončení obchodní spolupráce ke konci března 2016. Jedná se o společné rozhodnutí, které je založeno na změnách obchodního modelu společnosti ROCHE s.r.o. Toto rozhodnutí nebude mít v žádném případě vliv na dostupnost léčivých přípravků společnosti Roche, a stejně tak nebude mít žádný dopad na léčbu pacientů.

Společnost Medonet Pharma s.r.o. smluvně zajišťovala marketingovou a obchodní podporu některých zavedených léčivých přípravků v rámci portfolia společnosti Roche.  Tato podpora zahrnovala propagaci léčivých přípravků společnosti Roche a kontakt s lékaři a zdravotnickými pracovníky, kteří byli partnery ROCHE s.r.o. Společnost ROCHE s.r.o. oceňuje více než osmiletou spolupráci se společností Medonet Pharma s.r.o.

Lékaři, zdravotničtí pracovníci, zdravotnické organizace a další partneři, jež v minulosti spolupracovali se společností Medonet Pharma s.r.o. v souvislosti s léčivými přípravky společnosti Roche, mohou nyní pro bližší informace kontaktovat přímo společnost ROCHE s.r.o. prostřednictvím emailové adresy prague.ask@roche.com

Dr. Christiane Hamacher                                                       MVDr. Josef Vašíček
ROCHE s.r.o                                                                          Medonet Pharma s.r.o.