ROCHE s.r.o. představuje nové webové stránky

Společnost ROCHE s.r.o. spustila dne 1. září 2011 svou novou webovou prezentaci.  Vzhled internetových stránek vychází z designu globálního webu F. Hoffmann-La Roche Ltd.

Návštěvníci stránek se mohou seznámit s aktuálním děním ve společnosti patřící do čela farmaceutického a diagnostického průmyslu se zaměřením na výzkum..

Vedle současného profilu je popsána i historie společnosti Roche a portfolio produktů. Nechybí ani informace pro pacienty a zprávy pro média. Společnost Roche má dlouhou tradici finanční a materiální podpory četných charitativních a společenských projektů, proto je této problematice věnována samostatná sekce. Také uchazeči o zaměstnání v Roche najdou na nových stránkách všechny potřebné informace.

Globální webové stránky společnosti Roche byly v roce 2009 vyhodnoceny jako nejlepší na světě. Poradenská firma Bowen Craggs zhodnotila internetovou prezentaci 75 největších společností světa v osmi kategoriích, například vstřícnost k zákazníkům, investorům nebo lidem hledajícím práci. Webové stránky společnosti Roche kladou důraz na detail a představivost. Do Indexu FT Bowen Craggs jsou firmy řazeny podle tržní kapitalizace. Řadí se do něj 25 největších společností z Evropy, USA a zbytku světa. Bowen Craggs, která radí firmám, jak vytvořit efektivní webové stránky, zdůrazňuje, že prezentace na internetu je často prvním setkáním zákazníka s firmou. Stránky proto nesmí být nudné a my věříme, že vás náš nový web nudit nebude.