• Novým členem vedení společnosti se stal John Jennings

  Novým členem vedení společnosti ROCHE s.r.o. se s účinností od 1. července 2018 stal John Jennings, který zastává pozici Portfolio Strategy Director.

  John vystudoval obor aplikovaná a průmyslová chemie na Liverpool John Moores University.

  Do společnosti Roche nastoupil v roce 2006 a do České republiky přišel z Velké Británie, kde působil ve funkci obchodního ředitele Roche UK.

 • Informace o zrušení registrace léčivých přípravků Madopar HBS a Madopar 62,5

  Na základě rozhodnutí vedení firmy Roche s.r.o. bylo požádáno o zrušení registrace léčivých přípravků Madopar HBS a Madopar 62,5 v České republice. Rozhodnutí o zrušení registrace vydané Státním ústavem pro kontrolu léčiv nabylo právní moci dne 11. 5. 2018 a tyto dva léčivé přípravky nejsou nadále v ČR registrovány/distribuovány.

 • Společnost Roche prodala léčivé přípravky Bondronat a Bonviva

  Společnost Roche prodala léčivé přípravky Bondronat a Bonviva společnosti Atnahs Pharma UK Limited, Basildon, Velká Británie

  Na základě globálních strategických postupů prodala společnost Roche léčivé přípravky Bondronat a Bonviva společnosti Atnahs Pharma UK Limited, Basildon, Velká Británie, která se stala novým držitelem rozhodnutí o registraci těchto dvou přípravků, a to s účinností od 4. dubna 2018. Oba léčivé přípravky zůstávají nadále dostupné na českém trhu. 

 • Společnost Roche prodala léčivý přípravek Xenical® společnosti Chelapharm

  Na základě globálních strategických postupů společnost Roche prodala léčivý přípravek Xenical® společnosti Chelapharm Arzneimittel GmbH, která se stala novým vlastníkem registrace přípravku Xenical®, a to s účinností od 2. května 2017. Do 31. května 2017 zůstává Roche stále distributorem tohoto léčivého přípravku a od 1. června 2017 bude již distribuci zajišťovat Chelapharm Arzneimittel GmbH. Léčivý přípravek Xenical® tedy zůstává stále dostupný na českém trhu.

 • Novým generálním ředitelem Roche Česká republika je Robin Turner

  Robin Turner je od 1. listopadu 2016 novým generálním ředitelem společnosti Roche v České republice. Ve vedení nahradil Christiane Hamacher, která byla jmenována regionální ředitelkou pro oblast Asie a Pacifiku.

 • Christiane Hamacher jmenována ředitelkou regionu Asie Pacifik

  Christiane Hamacher odchází z pozice generální ředitelky ROCHE s.r.o. a od 1. října 2016 bude stát v čele regionu Asie Pacifik. Do jmenování nového generálního ředitele je řízením ROCHE s.r.o. dočasně pověřena finanční ředitelka Sigrid Koeth.

 • Vyjádření společnosti Roche k dostupnosti léčivého přípravku Rivotril

  Společnost Roche kontinuálně dodává léčivý přípravek Rivotril do distribuční sítě. Distributoři obchodující s našimi léčivými přípravky nepodléhají žádnému vlivu společnosti Roche a nemůžeme tedy nijak ovlivnit, kdo se stane konečným odběratelem našich produktů.

 • Prohlášení ROCHE s.r.o. pro obchodní partnery

  Společnost Roche je jedním z čelních představitelů výzkumu, výroby a marketingu inovativních řešení v medicíně. Strategickým cílem společnosti Roche je vývoj léků a diagnostických metod, které přispívají k podstatnému zlepšení zdraví a kvality života pacientů a zvyšují jejich šanci na přežití. Roche ve své práci postupuje zodpovědným a přísně etickým způsobem v souladu s národními a mezinárodními zákony a předpisy a zavazuje se
  k udržitelnému rozvoji, který respektuje potřeby jednotlivců, společnosti i životního prostředí.

 • Změna ve vedení společnosti ROCHE s.r.o.

  Společnosti ROCHE s.r.o. oznamuje, že od 1. dubna 2015 se funkce generální ředitelky ujímá dr. Christiane Hamacher. Ve vedení společnosti nahrazuje RNDr. Tomáše Votrubu, CSc., MBA, který ROCHE s.r.o. řídil v uplynulých 15 letech a k 31. březnu 2015 se rozhodl odejít do důchodu.

 • Pochodu Children’s Walk 2014 se zúčastnil rekordní počet zemí

  Heslem letošního pochodu Children’s Walk bylo „Keep on Walking“ (Jen dál) a vyšlo na něj na 18 000 zaměstnanců Roche ze 128 pracovišť. To je rekordní počet zúčastněných pracovišť i zaměstnanců v celé historii pořádání této akce. Podle odhadů se podařilo vybrat kolem 1,3 milionu švýcarských franků.

 • Farmaceutická divize ROCHE mění organizační strukturu v České republice

  Farmaceutická divize společnosti ROCHE s.r.o. oznamuje, že od 1. října 2013 mění svou vnitřní organizační strukturu. Jedná se o rozhodnutí, které reflektuje dynamicky se rozvíjející trh moderních léčivých přípravků a personalizovaných léčebných postupů.

 • Cena Superbrands Award

  Komise expertů Brand Council programu Czech Superbrands udělila cenu Superbrands Award společnosti Roche..

 • Změny ve vedení Roche Diagnostics Česká republika

  1. července 2013 dojde ke změnám na vedoucích pozicích Roche Diagnostics v České republice a Belgii. Dr. Uta-Maria Ohndorf, která v současné době zastává pozici Country Manager Roche Diagnostics v České republice, bude jmenovaná do funkce General Manager Roche Diagnostics v Belgii..

 • Rozhovor s generálním ředitelem

  Generální ředitel společnosti Roche RNDr. Tomáš Votruba, CSc., MBA, je v pořadí třetím mužem, který vede českou pobočku této firmy zřízenou v roce 1993. V čele společnosti stojí již třináctý rok..

 • ROCHE s.r.o. slaví 20. výročí

  V říjnu 2012 oslavila farmaceutická divize společnosti Roche s.r.o. významné jubileum.  Před 20 lety se z české obchodní kanceláře F.Hoffmann-La Roche Ltd. stala samostatná právnická osoba Roche s.r.o..

 • Společnost Roche vyhodnocena počtvrté v řadě v Dow Jonesově indexu udržitelnosti jako světová jednička v odvětví zdravotní péče

  Dow Jones index udržitelnosti (Dow Jones Sustainability Index, DJSI) již počtvrté v řadě ocenil společnost Roche jako celosvětovou jedničku v odvětví zdravotní péče. Toto špičkové hodnocení mezi předními světovými farmaceutickými společnostmi, které usilují o udržitelnost dlouhodobého rozvoje, je odrazem oddanosti společnosti Roche pacientům, odborníkům, zaměstnancům a životnímu prostředí, a staví společnost Roche na pozici celosvětové jedničky v oblasti řízení udržitelných obchodních postupů..

 • Rozhovor s Dr. Severinem Schwanem

  Chief Executive Officer společnosti Roche, Dr. Severin Schwan, navštívil Prahu, aby se setkal s vedením Roche České a Slovenské republiky. Při této příležitosti si s několika našimi zákazníky vyměnil názory na součastnost a budoucí vývoj zdravotnictví v zemích. Redakce Labour Aktuell této příležitosti využila a požádala ho o exkluzivní rozhovor..

 • Rozhovor s Dr. Uta-Marií Ohndorf

  (Country manažerkou Diagnostické divize Roche pro Českou republiku)

  Text rozhovoru (dokument pdf)
  Zdroj: Labor Aktuell 01/12

 • Nový Country Manager

  Do funkce Country Manager české pobočky Roche Diagnostics byla jmenovaná Uta-Maria Ohndorf. Vedení se ujme 1. března 2012..

 • Diagnostickou divizi povede nový Country Manager

  Dne 1. ledna 2012 odešel z funkce Country Managera diagnostické divize RNDr. Tomáš Petr..

 • ROCHE s.r.o. představuje nové webové stránky

  Společnost ROCHE s.r.o. spustila dne 1. září 2011 svou novou webovou prezentaci.  Vzhled internetových stránek vychází z designu globálního webu F. Hoffmann-La Roche Ltd.

  Návštěvníci stránek se mohou seznámit s aktuálním děním ve společnosti patřící do čela farmaceutického a diagnostického průmyslu se zaměřením na výzkum..